Татьяна Иващенко драматург (ivaschenkodrama) wrote,
Татьяна Иващенко драматург
ivaschenkodrama

ЖУРНАЛ "ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ КИЇВ", ЖОВТЕНЬ 2011У журналі "Театрально-концерний Київ" ( жовтень 2011 р.) вийшла стаття Богдани Боднар
"Уміння любити або таїна буття" про стосунки українського письменника Івана Франка з його жінкою Ольгою Хоружинською, версію розвитку яких розкрито у п'єсі драматурга Тетяни Іващенко "Таїна буття".

Текст щедро доповнено унікальними світлинами  вистави київського "Театру на Подолі".


Сцена з вистави Театру на Подолі "Таїна буття". Іван Франко - Володимир Кузнєцов,
Ольга Хоружинська - Лариса Трояновська.

Фото з сайту http://www.theatreonpodol.com/ukr/plays/tajina_buttya

"Взагалі, життя Івана Франка – бездонна криниця доля натхнення митців. Але чомусь так складається, що ми не завважуємо своїх геніїв, нас не тривожать їхні болі та печалі. Хоча зараз-таки мушу сама собі заперечити, бо хочеться розповісти про історію стосунків Ольги Хоружинської та Івана Франка через погляд унікального драматурга Тетяни Іващенко.

Саме вона мала сміливість вперше поглянути на стосунки цимх двох неординарних людей. Відкритим, щирим поглядом і написала п’єсу «Таїна буття», вивівши на сцену лише їх двох – Ольгу та Івана, власне так, без пафосу, як простих людей, яким, як і усім смертним довелося пережити всі болі та печалі почуттів. Крок за кроком Тетяна Іващенко проходить життям цих двох самотин, крива їхніх стосунків робить найнесподіваніші виверти, від надії та віри і світле і радісне життя до найстрашнішої миті розп’яття божевіллям."


http://issuu.com/culture.ua/docs/tkk_10

Повний текст статті див тут;
http://ivaschenkodrama.livejournal.com/14854.html
Tags: "Таїна буття", "Театрально-концертний Київ", Богдана Боднар, Володимир Кузнєцов, Лариса Трояновська
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author