Татьяна Иващенко драматург (ivaschenkodrama) wrote,
Татьяна Иващенко драматург
ivaschenkodrama

"...МЕНІ ЯВЛЯЛАСЯ ЛЮБОВ"У 2005 році Луганський обласний академічний музично-драматичний театр поставив виставу "...МЕНІ ЯВЛЯЛАСЯ ЛЮБОВ" за п'єсою Тетяни Іващенко "Таїна буття".

Режисер-постановник - Олександр Король
Сценографія та костюми - з. д. м. України Віктор Горбулін
Композитор - Віталій Маник
Пластика - Людмила Рудомизова

Сцени з вистави "...Мені являлася любов"  Луганського академічного музично-драматичного
театру.
Ольга Хоружинська - Наталя Коваль, Іван Франко - Олександр Морозов.


Світлини з сайту http://www.nezhin-dram.in.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=205&Itemid=14


    Яскравим пошуком стала вистава сезону «…Мені являлася любов» за п’єсою Т. Іващенко, реж. О. Король. Епістолярна, майже документальна драматургія, наповнена високою духовною енергією. Це поетична оповідь про високу і стражденну любов генія (Івана Франка) та звичайної жінки (Ольги Хоружинської). Талановита гра заслужених артистів України Наталі Коваль  та  Олександра Морозова дозволяють нам зазирнути у найпотаємніші куточки людської душі, розкрити психологічну глибину цих непростих відносин. Радіємо, що ця елітна вистава знайшла свого вдячного глядача в Луганську. Найбільший, і можливо найдорожчий успіх випав на долю цієї вистави в м. Дрогобичі, на батьківщині Івана Франка при здійсненні Спільного мистецького проекту між нашим театром та Львівським обласним українським музично-драматичним театром імені Ю. Дрогобича. В травні актори з Дрогобича брали участь у нашій виставі в Луганську.

http://w3.lg.ua/culture/theaters/umdt/news.htm

Tags: "...Мені являлася любов", "Таїна буття", Алла Підлужна, Луганський академічний обласний музично-, Наталя Коваль, театральний фестиваль імені Марії Занько
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author