Татьяна Иващенко драматург (ivaschenkodrama) wrote,
Татьяна Иващенко драматург
ivaschenkodrama

ПРИСВЯЧЕНО ЗАНЬКОВЕЦЬКІЙ

  З 26 жовтня по 4 листопада, вшановуючи пам’ять однієї з фундаторів українського професійного театру, славетної землячки, першої Народної артистки України Марії Костянтинівни Заньковецької, в Ніжині, на базі Ніжинського українсього драматичного театру ім. М.Коцюбинського відбудеться 8 Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецьковецької.

На фестиваль запрошені провідні театральні колективи з України, Росії, Білорусі, Молдови та Польщі. Захід є єдиним таким форумом на території Європи та Азії. Відмінність його від інших полягає в тому, що до участі в ньому запрошуються вистави, у яких головна роль – жіноча і виконує її актриса. Розподіл дипломів та нагород проводиться тільки серед жінок-артисток драми.

За минулі роки участь у фестивалі взяло більше сорока колективів професійних театрів з Херсона, Києва, Львова, Житомира, Кіровограда, Білої Церкви, Дніпропетровська, Луганська, Харкова, Севастополя, Чернігова, Сум, Брянська, Орла, Смоленська, Гомеля, Мінська, Москви.

Відкриватиметься фестиваль ім. Марії Заньковецької прем’єрою організаторів – виставою «Пробач мені» Ніжинського театру ім. М.Коцюбинського за п’єсою київського драматурга Тетяни Іващенко.

http://uaculture.com/TheaterDance/Lists/News/DispFormTrue.aspx?ID=174
Tags: Марія Заньковецька, Міжнародний театральний фестиваль жіночо, Ніжинський український драматичний театр
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author