Татьяна Иващенко драматург (ivaschenkodrama) wrote,
Татьяна Иващенко драматург
ivaschenkodrama

ПРЕМ' ЄРА 2012 РОКУ. "ЗАМОВЛЯЮ ЛЮБОВ". ВІННИЦЯ

вінниця

2 та 3 ЛИСТОПАДА 2012 РОКУ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ'ЄРА ВИСТАВИ "ЗАМОВЛЯЮ ЛЮБОВ" У ВІННИЦЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНОМУ ТЕАТРІ ІМ. М.К. САДОВСЬКОГО.

У листопаді Вінницький академічний музично-драматичний театр знову запрошує на прем'єру!
Цього разу, на малій сцені. Комедію (з приміткою «для дорослих») за п'єсою Тетяни Іващенко «Замовляю любов» ставить заслужена артистка України Таїсія Славінська.Таїсія Дмитрівна не втомлюється оспівувати любов. Палку і трагічну, усепоглинаючу і сліпу, яскраву і життєстверджуючу - багатогранне вічне почуття. На камерній малій сцені театру в «Замовляю любов» всього три героя. Кожен з них по-своєму вирішує складну і актуальну дилему: що важливіше любов чи гроші, і чи можуть ці два поняття гармонійно співіснувати. Головна героїня відчайдушно самотня та зважується замовити хлопчика за викликом. Головний герой - цинічний жиголо. Але все не так просто, є і третій персонаж - завершальне вістря цієї класичної фігури любовної геометрії.

П'єсу сучасного київського драматурга Т. Іващенко з 2001 року ставить низка українських театрів. «Замовляю любов» користується успіхом у публіки, оскільки мова в спектаклі йде про стосунки чоловіка та жінки, про любов і ненависть, про справедливість і про брехню, про моральний вибір людини. А це вічні теми. Але не забувайте, що це комедія! По ходу дії зал кілька разів вибухне від реготу, завдяки смішним ситуаціям та виразній акторській грі. А ще будуть елементи еротики, сцени нескромного флірту та полум'яної пристрасті. Глядача чекає несподівана і драматична розв'язка.

У головній жіночій ролі задіяна темпераментна і неординарна вінницька актриса Любов Остапчук. У театрі вона з 1996 і за цей час зіграла більше двох десятків ролей. Її емоційна гра і глибоке проникнення в образ міцно заволодіває увагою глядача. Головний чоловічий герой цієї п'єси не може не бути молодим та привабливим: блискуча гра і відмінні фізичні дані молодого актора Антона Михайлика не розчарують жіночу аудиторію в залі. Найзагадковіший персонаж зіграє Анна Положенко. Стильні костюми акторів - справа рук костюмера Олени Опольської, лаконічна сценографія авторства Валентина Качуровського.


 


Квитки замовляйте за телефонами 56-20-36, 67-09-07 та 067-999-24-30

Текст Лариси Тимченко
Фото Максима Кушки

http://lorna-l.livejournal.com/291272.html
Щоб подивитись слайд-шоу, перейдіть,будь ласка, за посиланням
http://luchano-frost.livejournal.com/152957.html


Фото Віктора Кравченко
Грають: Любов Остапчук, Антон Михайлик, Вікторія Немченко.

Tags: "Замовляю любов", Вінницький академічний музично-драматичн, Таїсія Славінська
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author