Татьяна Иващенко драматург (ivaschenkodrama) wrote,
Татьяна Иващенко драматург
ivaschenkodrama

АНДРІЙ КУРГАН. "Я ТОЧНО ЗНАВ КИМ ХОЧУ БУТИ"


 

Андрій КУРГАН - актор театру. Творчість пов'язана з Малим драматичним тетром, Молодим театром, театром "Романс" (всі - у Києві).

Спектаклі: "EMPTY TRASH (Спалюємо сміття)" за п'єсою Тетяни Іващенко (Молодий театр, 2007 р.), "Пастка для лакеїв" (Малий драматичний театр), "Втеча від реальності" за п'єсою Тетяни Іващенко (Малий драматичний театр) - головна роль, Єгор."Втеча від реальності" за п'єсою Тетяни Іващенко. Український малий драматичний театр.
Єгор - Андрій Курган.

Театральна «пастка» для Андрія Кургана

"...Валентині Григорівні Кімберській, художньому керівникові Малого драматичного театру, потрібен актор для нової вистави. Я прийшов, показався і мене взяли, так що перший сезон після закінчення інституту я вже репетирував у своїй першій професійній виставі. Це була головна роль Єгора у виставі «Втеча з реальності» Тетяни Іващенко у постановці Івана Сороки.

— І які були перші відчуття, коли ви вийшли на професійну сцену?

— Панічні! Я був наймолодшим , а поруч працювали вже такі визнані артисти як Тетяна Стебловська, Олександр Безсмертний, Олександр Галафутник, дуже сильно хвилювався. Та я був налаштований на навчання і мої колеги це відчули і всіляко допомагали мені на репетиціях. Вже кілька років ми граємо цю виставу і вона незмінно користується популярністю серед глядачів...".

Алла ПІДЛУЖНА
Газета "День",  №145 , 31 серпня 2007.
http://www.day.kiev.ua/187070                                      
Tags: "Втеча від реальності", Андрій Курган, Український малий драматичний театр
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author